Górnik II Grabownica Starzeńska 1:6 Wisłok Sienaiwa

Aktualności

Porażka na inaugurację sezonu

• autor: kuzian24, 2013-08-12 16:06

Dziś będzie krótko ponieważ coś mnie wena twórcza opuściła żeby stworzyć „górnolotny” opis.

W pierwszej kolejce podejmowaliśmy u siebie LKS Lubatówkę. Był to nasz debiut w B klasie i nasi zawodnicy z pewnością chcieli zrobić dobre wrażenie. Niestety wyszło inaczej. W pierwszej połowie przewaga na boisku zmieniała się- raz to my przejmowaliśmy inicjatywę, raz przejmowali ją goście. W 11 minucie przeprowadzili składną akcję, a Tomek musiał wyjąć piłkę z siatki. Od tej pory przegrywaliśmy 1-0. Nasi zawodnicy próbowali doprowadzić do wyrównania, ale zdecydowana większość naszych strzałów była niecelna i piłka szybowała obok bramki rywali. LKS Lubatówka chciała podwyższyć prowadzenie i często przeprowadzali ataki, jednak nie potrafili oni stworzyć poważniejszego zagrożenia dla Tomka. Dopiero w 32 minucie Mateusz postraszył bramkarza gości. Po jego strzale, goalkeeper broni, a my mamy rzut rożny. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie i na przerwę schodzimy z jednobramkową stratą.
Druga połowa zaczyna się od mocnego uderzenia gości- ich zawodnik wychodzi sam na sam z naszym bramkarzem, ale Tomek skutecznie go zatrzymuje. Na odpowiedź naszego zespołu nie trzeba było długo czekać- Dawid mocno uderza piłkę, ale bramkarz ją zdołał złapać. Kilka minut później Bogdan wykonuje rzut wolny. Bramkarz z Lubatówki broni na raty, ale u nas w drużynie zabrakło piłkarza, który by tą piłkę dobił. Gra w tej połowie przedstawiała się następująco- Lubatówka akcja, Orzeł akcja. Swoje szanse na zdobycie gola mieli zarówno Marcin jak i Witek Kijowski, ale piłka po ich strzałach przeleciała obok bramki. Na uwagę zasługuje akcja, gdzie po wrzutce Witka Kijowskiego, Paweł głową skierował piłkę w światło bramki, jednak bramkarz łapie ją bez problemu. Od około 65 minuty goście zaczynają przeważać na boisku- efektem tego jest druga zdobyta bramka po przeprowadzonej akcji. Pod koniec meczu Łukasz pewnie broni dwa strzały przeciwnika tym samym zachowując czyste konto (pomimo tego, że pojawił się na ostatnie 10 minut meczu). Mecz kończy się wynikiem 2-0 dla gości, a my odnotowujemy pierwszą (oby ostatnią) porażkę w tej rundzie.
Podsumowując- w ciągu całego meczu pojawiło się sporo błędów w naszej grze. Obrona Lubatówki była praktycznie nie do przejścia i nie pozwalała na oddanie precyzyjnego strzału. Kolejna rzecz to spalone- zmora naszej drużyny. W tym meczu było ich mnóstwo. Ale zarówno drużyna jak i kibice są dobrej myśli i z optymizmem patrzą na kolejne nadchodzące mecze.

Krupa Tomasz (80 min. Penar Łukasz)- Hanus Witold- Penar Krzysztof- Wielobób Piotr- Kijowski Krystian (50 min. Kijowski Andrzej)- Rajter Paweł- Adamczak Marcin- Bilski Dawid- Kijowski Witold ( 75 min. Fydryk Mateusz)- Stapiński Mateusz- Wojtoń Bogdan (83 min. Bibinin Kamil)

W czwartek gramy z Florianem w Desznie . WSZYSCY NA MECZ !!!

• Komentarzy [30]
  • czytano: [1200]

autor: ~anonim 2013-08-12 18:57:39

avatar sądząc z opisu mecz wyrównany, a z tego co widziałem to powinno być 0:5

autor: ~cisy 2013-08-12 20:55:59

avatar spokojnie to pierwsza kolejka , trzeba złapac rytm gry i bedzie oki , powodzenia w nastepnych kolejkach

autor: ~He he 2013-08-12 21:39:39

avatar żebyście chociaż magiczne 24 ugrali

autor: ~Do He he 2013-08-12 21:55:23

avatar Oto się nie martw , takim składem jaki wczoraj wybiegł na boisko nie był optymalny . Albin Kijowski wróci po kontuzji , Michał Krupa zza granicy i jeszcze Paweł Szajna,Marek Kijowski i Krystian Stapiński .
Uprzedzając wasze odpowiedzi nie tłumacze drużyny, ani tej porażki, bo żeby o coś walczyć nie możemy oddawać punktów za darmo .

autor: ~KIBIC 2013-08-13 08:52:18

avatar PANOWIE TRZEBA TRENOWAĆ !!!!!!

autor: ~dha ha ha 2013-08-13 13:01:21

avatar Albina brakło i już w dupe. Nawet jakby byl to i tak lubatowka by go przycisneła

autor: ~Neutralny 2013-08-13 13:16:43

avatar Nie żeby coś ale koleś wyżej ma racje , narazie taka jest rzeczywistość na Milczy - Jest Albin są wyniki , nie ma go to nie ma i wyników . Musicie to jak najszybciej zmienić , po pierwsze treningi!!

autor: ~Orzeł 2013-08-13 14:10:02

avatar Ludzie jestescie naprawde pro owszem albin robi robote ale w tym meczu zabraklo oprucz albina 4 z podstawowego skladu i albin czyli 5 z podstawowego skladu nie bylo poczekajcie jak wszyscy wrocą albin wyleczy kontuzje to zobaczycie na co nas stać!! ZA ORŁA!!!

autor: ~Neutralny 2013-08-13 14:22:03

avatar A co będzie jeśli wrócą wszyscy oprócz Albina i dalej będziecie przegrywać ? Co w tedy?

autor: ~Fanatyk 2013-08-13 15:00:15

avatar Uwierz mi, że nasza drużyna to kolektyw. Pokazali to w takich meczach jak z Jabłonicą , Iskrzynią i wielu innych . Albin to typowy striker, coś jak Lewandowski w Borussii ( zachowując wszelkie proporcje ) . Jego zadaniem było wykorzystywanie sytuacji wykreowanych przez kolegów i robił to bardzo dobrze. Według mnie kluczowym zawodnikiem jest Michał Krupa. Jego nieobecność spowodowała brak sytuacji podbramkowych . No i jeszcze Paweł Szajna, czy Marek Kijowski = brak zawodnika grającego przed stoperem ...

autor: ~Orzeł 2013-08-13 15:25:07

avatar Pożyjemy zobacyzmy jak to wszystko będzie ale takie coś jest denerwujące jak ktoś mówi że jeden zawodnik wygra mecz. Albin owszem jest bardzo dobrym zawodnikiem i wykorzustuje dobrze sytuacje ale ktos mu musi te pilki dograc ktos musi grać w obronie aby ktos inny mógł strzelać gole i aby mogla sie z tego cieszyc cała druzyna.

autor: ~Dwa wpisy wyżej 2013-08-13 16:13:53

avatar W końcu ktoś napisał coś mądrego

autor: ~lkswesola 2013-08-13 16:50:26

avatar pozdrowienia od całej zespołu z Wesołej:) walczyć chłopaki :)

autor: ~Neutralny 2013-08-13 17:08:04

avatar Ale Albin strzelając swoje gole i asystując (miał ich najwięcej) , przyczynił się do wygrania 95% meczy w tamtym sezonie , więc nie piszcie mi , że kluczowym zawodnikiem jest Michał , owszem wyróżnia się i to bardzo ze swojej drużyny ale bądźmy szczerzy. Jest Albin są zwycięstwa , nie ma go to są porażki .

autor: ~Neutralny 2013-08-13 17:09:39

avatar Co do asyst Albina nie jestem pewny ..

autor: ~Orzeł 2013-08-13 18:10:05

avatar w tamtym sezonie albina nie bylo na kilku meczach i potrafilismy wygrac wiec mi tu nie gadaj głupot!!!! Dobra niech albin wyjdzie sam na 11 zawodników i co wygra wtedy mecz jak myślisz Neutralny??

autor: kuzian24 2013-08-13 18:21:58

Profil kuzian24 w Futbolowo Neutralny teraz cię zaskoczę . Na wszystkich przegranych meczach był Albin, co oznacza, że gdy Albin nie grał , nie ponieśliśmy żadnej porażki .Kolejny dowód na to, że nasza drużyna to kolektyw. W tym meczu nie brakowało tylko Albina, ale również kilku kluczowych zawodników, co doprowadziło do porażki . Pozdrawiam hejterów :*

autor: ~Neutralny 2013-08-13 18:27:14

avatar To proste pytanie jak myślisz gdyby nie było Albina , to ile Milcza zdobyła by pkt w sezonie

autor: ~abdabd 2013-08-13 18:30:54

avatar Potrenujcie utrzymywanie się przy piłce i podaniami dostawać się pod pole karne przeciwnika bo długa "laga" tutaj już nie zadziała tak jak to miało miejsce w "C" Klasie udowonił to mecz z Lubatówką .

autor: neta51 2013-08-13 19:02:10

Profil neta51 w Futbolowo Zajebiści jesteście, naprawdę :) po jednym meczu Wy wszyscy wiecie co i jak.... Rozumiem, jakby za nami było 5 kolejek i Orzeł miałby wszystkie mecze przegrane, ale po jednej kolejce??? Fakt, między rundami treningów było mało i to widać zwłaszcza jeżeli chodzi o kondycję. Ale ludzie, jest początek sezonu więc dajcie sobie na wstrzymanie i na razie takie komentarze zostawcie dla siebie.

LKS Wesoła dzięki za pozdrowienia :) również życzymy powodzenia w sezonie :)

autor: ~Sektor 1990 2013-08-13 20:48:55

autor: orzelmilcza 2013-08-13 20:58:15

Profil orzelmilcza w Futbolowo a moje zdanie jest takie nie byłem na meczu lecz bez wzmocnień będzie kicha a czekać na resztę kiedy wróci to można liczyć że punktów będzie mało bo trzeba grać od razu a nie czekać na kogoś

autor: ~obiektywny 2013-08-13 21:46:46

avatar gra się tak, jak pozwala przeciwnik, a Lubatówka nie pozwoliła na zbyt wiele w ta niedzielę. to nie C klasa

autor: ~obiektywny 2013-08-13 21:49:45

avatar wygladało to tak :strzały 15-15 , sytuacje bramkowe 0-9. Milcza atakowała, ale nie stworzyła żadnej sytuacji bramkowej,goście mieli ich naprawdę sporo. Byli po prostu lepsi technicznie, choć Orłom ambicji odmówić nie można

autor: ~do orzelmilcza 2013-08-14 14:58:43

avatar bez wzmocnień będzie kicha czyli jak mam to rozumiec? ci zawodnicy co grali w c nienadaja sie do b klasy bo cie nie rozumiem w tej chwili, jeszcze wam kur.... pokażemy na co nas stac, a kibicą którzy juz nas typuja do spadku chcialbym w imieniu wszystkich piłkarzy podziekować, za tak wiernych kibiców!! :D a dla Lubatówki gratulacje i powodzenia, byliście w tym meczu poprostu lepsi

autor: szeryf00 2013-08-14 20:29:07

Profil szeryf00 w Futbolowo po niektorych wypowiedziach widze tu duzo antysympatykow milczy,prorokow,taktykow i nie wiadomo kogo jeszcze.przez caly ubiegly sezon i od poczatku nowego wszyscy sie czegos czepiaja zwlaszcza jednego zawodnika.dla niektorych moze by bylo najlepiej gdyby milcza calkiem przestala grac w lidze.obserwujac inne strony druzyn ktore awansowaly nie widzialem podobnych "proroczych"wpisow na ich stronach wiec moze przeskoczycie na strone innych klubow i tam zrobcie dobre rady bo czytajac te durne komentarze juz sie nudne to robi.na razie bedziemy grac tymi zawodnikami ktorzy doprowadzili zespol do B klasy i czy sie to komus podoba czy nie jego sprawa ale na razie tak zostanie i koniec dyskusji.pierwszy mecz przegrany i juz wielu komentatorow.napisac mozna wszystko tylko w praktyce wyglada to inacze

autor: ~Xosktos 2013-08-15 09:51:17

avatar Szeryf słuchaj po to są komentarze aby komentować jak ciebie coś bulwersuje to nie czytaj szkoda nerwów każdy ma swój punkt widzenia było jak było a było złe jąkanie będzie wzmocnień nie będzie kolorowe bo lawka rezerwowych jaka ma klub to nawet do c klasy sie nie nadawała wybacz ale troszkę lepiej sie znam na piłce niż ty więc wiem co pisze o awansie grzebać zapomnieć skupić sie na grze w tej klasie rozrywkowej

autor: ~Neutralny 2013-08-15 16:48:05

avatar Dzisiaj panowie powtórka z rozrywki , tylko w mniejszym wymiarze bramkowym , z taką grą i determinacją to spadek gwarantowany .

autor: ~lks wesoła 2013-08-15 21:05:37

avatar dacie rade trzeba złapać wiatr w żagle to dopiero początek rundy powodzenia w kolejnych meczach.

autor: ~anonim 2013-08-15 21:19:58