Górnik II Grabownica Starzeńska 1:6 Wisłok Sienaiwa

Statystyki drużyny

Aktualności

Przegrana w Desznie

• autor: kuzian24, 2013-08-16 14:16
Ze spotkania, które miało miejsce w niedzielę należy jak najszybciej wyciągnąć odpowiednie wnioski, a następnie o nim zapomnieć. Bo co można napisać o meczu, podczas którego 80% gry to była bezzasadna kopanina i gra piłką przed siebie?

Jeżeli chodzi o grę Orła- nie szło kompletnie nic. Piłka za Chiny Ludowe nie chciała wpaść do bramki rywali, mimo kilku dobrych okazji. Ale tych okazji w ciągu całego meczu było za mało, a jeśli się już pojawiły to naszym zawodnikom zabrakło precyzji i szczęścia by wpisać się na listę strzelców. W pierwszej połowie większość z naszych oddawała strzał na bramkę przeciwnika- Bogdan, Andrzej, Witek Kijowski, Marcin, Mateusz i Paweł. Niestety bezskutecznie. Florian również próbował atakować naszą bramkę, ale Tomek dobrze spisywał się na bramce bądź ich strzały były niecelne. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0-0.
Druga połowa rozpoczyna się od ciosu zadanym nam przez gospodarzy- zawodnicy Floriana, po skonstruowaniu składnej akcji i po błędzie naszej obrony, wychodzą na prowadzenie 1-0. I od tej pory, Orzeł zamiast przystąpić do zdecydowanego ataku, coraz częściej skupia się na defensywie. Dlaczego? Tego nie wie nikt. Dobre kontry, które pojawiły się z naszej strony w drugiej połowie można policzyć na palcach jednej ręki. Do wyrównania zabrakło niewiele, kiedy Mateusz wykonywał rzut wolny, ale piłka minimalnie poszybowała nad poprzeczką. Drużyna z Rymanowa Zdroju próbowała podwyższyć prowadzenie, ale Tomek pewnie łapał piłkę. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie przez co Orzeł zanotował drugą porażkę z rzędu.
Opis krótki bo co można napisać o takim meczu? Kto był, to widział co się działo na boisku. Powiedzmy sobie szczerze- z taką grą raczej niewiele zdziałamy w B klasie. Florian był drużyną, z którą powinniśmy wygrać i z takim nastawieniem jechaliśmy na mecz. Bo rewelacji na boisku również nie pokazali. Stało się niestety inaczej. Podsumowując, mecz można opisać jednym zdaniem „ która drużyna strzeli bramkę to wygra”.

Krupa Tomasz- Penar Krzysztof- Wielobób Piotr- Hanus Witold- Kijowski Witold- Adamczak Marcin- Rajter Paweł (86 min. Bilski Dawid)- Kijowski Krystian- Kijowski Andrzej ( 55 min. Tabisz Arkadiusz)- Wojtoń Bogdan- Stapiński Mateusz