Górnik II Grabownica Starzeńska 1:6 Wisłok Sienaiwa

Statystyki drużyny

Aktualności

Beskid za silny dla Orła

• autor: kuzian24, 2013-09-17 16:32

W niedzielę podejmowaliśmy u siebie Beskid Równe, drużynę, która zajmowała ostatnie miejsce w tabeli, a na koncie miała same porażki.

Początek meczu to niecelne strzały na bramkę przeciwnika zarówno ze strony gospodarzy jak i gości. W 21 minucie Paweł Rajter podaje piłkę do Krystiana Stapińskiego, który pokonuje bramkarza drużyny przeciwnej i daje nam prowadzenie. Było ono jednak bardzo krótkie, a następne 5 minut to dosłownie tragiczna gra naszego zespołu- w tym czasie tracimy 3 bramki a goście wychodzą na prowadzenie 3-1. Jak padły bramki dla przeciwnika? Pierwsza- 22 minuta, po wrzutce na nasze pole karne, zawodnik Beskidu głową strzela gola. Druga- błąd naszego bramkarza, który myślał, że piłka leci nad poprzeczkę, w rzeczywistości wpadła ona do siatki. I trzecia- goście mają rzut wolny, po jego wykonaniu piłka trafia w poprzeczkę, piłkarz drużyny z Równego dobiega do futbolówki i umieszcza ją w siatce. Przez ostatnie 15 minut pierwszej połowy próbowaliśmy odrobić straty, ale nasze strzały nie stanowiły poważnego zagrożenia dla rywala.
Na początku drugiej połowy nasi zdecydowanie przycisnęli- już w 47 minucie Paweł Rajter strzela dla nas drugą bramkę. Trzy minuty później, piłka „spada” na głowę Pawła Szajny a ten umieszcza ją między słupkami. Doprowadzamy do wyrównania i mecz zaczyna się od nowa. Szukamy kolejnych okazji do strzelenia bramki, ale nic z tego nie wychodzi. Swoje szanse mieli Witek Kijowski, Hubert i Paweł Rajter. Co nie udało się nam, udało się natomiast Beskidowi- goście wybijają rzut rożny i po kolejnym błędzie naszego bramkarza obejmują prowadzenie. Jest 4-3. W 80 minucie zawodnik Beskidu oddaje strzał na naszą bramkę, ale piłka odbija się od ręki Witka Hanusa. Sędzia dyktuje jedenastkę, a przeciwnik zamienia ją na bramkę. Chwilę później, Witek Kijowski fauluje przeciwnika w naszym polu karnym i sędzia znów pokazuje rzut karny. Zawodnik przeciwnej drużyny wykonuje go bezbłędnie i jest już 6-3. W 85 minucie Krystian Kijowski podaje piłkę do Mateusza, a ten zdobywa gola. Mimo doliczonego czasu gry, Orzeł nie zdołał odrobić strat i ostatecznie przegrał ten mecz 6-4. Beskid Równe odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w tej rundzie, tym samym zepchnął nas na ostatnie miejsce w tabeli.
Z taką grą to możemy zapomnieć o dobrym występie w B klasie. Taka jest prawda i nie ma co się oszukiwać. Miejmy nadzieję, że w złapiemy wiatr w żagle i w końcu przyjdzie czas na zwycięstwa . Wierni kibice wciąż wierzą, że ta zła passa się odwróci tylko ile trzeba na to czekać?

Krupa Tomasz- Szajna Paweł (70 min. Kijowski Krystian)- Penar Krzysztof (84 min. Tabisz Arkadiusz)- Hanus Witold- Wielobób Piotr- Adamczak Marcin ( 77 min. Stapiński Mateusz)- Rajter Paweł- Kijowski Witold- Szybka Radosław- Stapiński Krystian (67 min. Kijowski Andrzej)- Bednarz Hubert (85 min. Bilski Dawid)