GLKS "Błękitni" Jasienica Rosielna 5:0 KKS Dwór Kombornia

Iskra Wróblik 1:1 Orzeł Milcza

Do meczu Milcza przystąpiła w następującym składzie:

Skład: T.Krupa , R.Ziemiański , W.Hanus , P.Szajna , P.Wielobób , D.Zajdel , P.Rajter , D.Zimiański , S.Zemlański , K.Stapiński , A.Kijowski (ZIUTEK)

Ławka: Ł.Penar , K.Bibinin , ŁBurnat , J.Krukar ,A.Zubik

Już od pierwszych minut było widać ze piłkarze Orła nie pokazywali się z najlepszej strony.Kibice widząc postawę zawodników mogli jedynie pomyśleć  ze  naszym Orłom brakuje chęci do gry.  Drużyna z Wróblika natomiast była bardzo zmotywowana co było doskonale widać po postawie zawodników oraz ich gry. Wiadomo mecz meczowi nie równy i nie każdy mecz układa się tak jakbyśmy tego chcieli. Dzisiejsza potyczka była tego przykładem. Iskra odważnie rozpoczęła spotkanie, przeprowadziła kilka schludnych akcji które naprawdę mogły się podobać. Milcza natomiast próbowała coś ugrać ale wyraźnie im to nie wychodziło. No i stało się to co już od dłuższego czasu wisiało w powietrzu ,zawodnik iskry uderza piłkę która odbija się od kolejnego zawodnika z Wróblika i po rykoszecie wpada do siatki. Iskra 1:0 Orzeł. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron Orzeł postanowił wziąć się w garść i doprowadzić jak najszybciej do remisu a później do zwycięstwa.Szybka płka do przodu , kontry , to wszystko było widać lecz jak piłka nie mijała bramki to na posterunku stał golkiper Iskry. Wróblik w drugiej połowie też mocno straszył swoimi akcjami. Nagle rzut wolny dla Milczy do piłki podchodzi W.Hanus , który doprowadza do remisu . Wynik 1:1. W dalszej części jedna jak i druga drużyna chciała strzelić bramkę na wagę zwycięstwa i cieszenia się z 3 pkt, lecz tak się nie stało , a obie drużyny  musiały podzielić się po jednym punkcie :D   Pogoda dopisała , wynik sprawiedliwy a Milczy pozostaje jedynie wyciągnąć wnioski z tego meczu i szykować się do kolejnej potyczki! Można jeszcze dodać ze razem z tym wynikiem odpadamy z walki o mistrzostwo "C"klasy i gramy jedynie o prestiż. Drużynie z Wróblika dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w dalszych spotkaniach 9 Ligi! ;)