Iskra Przysietnica 4:0 GLKS "Błękitni" Jasienica Rosielna
Górnik II Grabownica Starzeńska 1:1 KKS Dwór Kombornia

• autor: BoskiRamos, 2015-05-03 17:28

LKS Golcowa 1:2 LKS Orzeł Milcza

Skład Orła:T.Krupa , R.Ziemiański , K.Kijowski , P.Wielobób , W.Kijowski(A.Kijowski "ZIUTEK") , P.Rajter , W.Mikosz , J.Krukar(Ł.Penar) , S.Zemlanski , Ł.Burnat , K.Stapiński

Ławka: Ł.Penar , A.Kjowski "ZIUTEK"

Milcza odważnie rozpoczęła spotkanie, pierwsze 20 minut wyraźnie należały do Orłów. Brakowało jednak tego ostatniego podania. Golcowa z początku nie pokazywała swojej najlepszej formy ale potem zaczęli solidnie straszyć ekipę z Milczy. Na początku gra toczyła się główne w środku pola. Fauli również nie brakowało. Przykładem może być K.Stapiński który na pewno odczuje to spotkanie na swoich obitych nogach :D 30 minuta meczu i w środku pola zostaje faulowany Ł.Burnat . Do rzutu wolnego podchodzi P.Rajter , strzela i.... 0:1 dla Orła . Warto dodać że Pawełek rozegrał dzisiaj swój 80 mecz w zielono-białych barwach. Życzymy mu zdrowia oraz cudownych bramek strzelonych dla Orla ! Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.W drugą połowę drużyna gospodarzy weszła pewniejsza niż drużyna gości. pierwsze 10 minut były tego przykładem. Przeprowadzali składne akcje , lecz na nasze szczęście zakończone niecelnymi strzałami. W dalszym etapie mecz był wyrównany. W drugiej części piłka również więcej czasu spędzała w środku boiska. Pozytywna kontra Milczan , po której zostaje przyznany rzut rożny. Do piłki podchodzi S.Zemlański który w polu karnym doskonale wypatruje P.Rajtra a ten umieszcza głową  piłkę w siatce . Wynik 0:2. Gra toczy się dalej a tu nagle gwizdek sędziego który "ni stąd ni zowąd" dyktuje jedenastkę dla Golcowej. Tak naprawdę nikt nie wiedział co tam się stało. Do Piłki podchodzi zawodnik gospodarzy i T.Krupa musi wyciągać piłkę z siatki. Golcowa 1:2 Milcza. Team z Golcowej musiał kończyć to spotkane w 10 ponieważ jeden z zawodników zachowuje się bezmyślnie i kopie naszego zawodnika po nogach który podąża swobodnym krokiem bez piłki po boisku(S.Zemlański) :D R.Ziemianski wybija piłkę , sędzia gwizda koniec meczu, a Orzeł notuje 3 punkty.

Drużynie z Golcowej dziękujmy za mecz i  życzymy powodzenia w dalszych potyczkach .