Orzeł Milcza | 4:1 | Górnik II Grabownica Starzeńska |
2023-11-05, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Nowy sezon 2015/2016 już w najbliższą niedzielę!!!
Potyczkę o mistrzostwo klasy "C" rozpoczniemy już w najbliższą niedzielę (16.08). Będzie to spotkanie wyjazdowe na które udamy się do Szczepańcowej. Początek spotkania o godzinie 11:00.
W okresie przygotowawczym przed tym sezonem Orzeł rozegrał 3 spotkania sparingowe, których rezultaty wyglądają następująco:
Orzeł Milcza 3:3 Orkan Markowce
Orzeł Milcza 3:2 Beskid Posada Górna
Orzeł Milcza 1:3 LKS Trzesniów
W nowym sezonie zobaczymy w naszym składzie dwie nowe twarze: Patryk Wojtoń (obrońca) , Grzegorz Kijowski (obrońca/pomocnik). Szeregi Milczy opuścili kolejno Albin Kijowski (Markiewicza Krosno) i Mateusz Stapiński (LKS Haczów). Wszystkim zawodnikom Życzymy jak najlepszych wyników.
Tomasz Krupa | bramkarz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Łukasz Penar | bramkarz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Jakub Krukar | obrońca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Dominik Ziemiański | obrońca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Witold Hanus | obrońca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Krystian Kijowski | obrońca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | Paweł Szajna | obrońca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | Radosław Ziemiański | obrońca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9. | Patryk Wojtoń | obrońca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10. | Grzegorz Kijowski | obrońca/pomocnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11. | Witold Kijowski | obrońca/pomocnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12. | Piotr Wielobób | obrońca/pomocnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13. | Arkadiusz Zubik | obrońca/pomocnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14. | Radosław Szybka | pomocnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15. | Dawid Zajdel | pomocnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16. | Sławek Zemlański | pomocnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17. | Michał Krupa | pomocnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18. | Paweł Rajter | pomocnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19. | Wojciech Mikosz | pomocnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20. | Hubert Bednarz | pomocnik/napastnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21. | Karol Stapiński | pomocnik/napastnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22. | Łukasz Burnat | pomocnik/napastnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23. | Andrzej Kijowski ZIUTEK | pomocnik/napastnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24. | Damian Przybylski | napastnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25. | Kamil Bibinin | napastnik |
Najbliższa kolejka 14 | ||||||||||||||||||
|
B-klasa » Krosno III | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PRZYCHODZĄ:
Mateusz Stapiński (LKS Głębokie)
Szymon Ziemiański (wolny zawodnik)
Alan Szymański (Płomień Zmiennica juniorzy)
Sebastian Faliszek (wolny zawodnik)
Bartłomiej Zubik ( LKS Iskra Wróblik )
ODCHODZĄ:
Paweł Rajter (Orzeł Pustyny)
|