Iskra Przysietnica 4:0 GLKS "Błękitni" Jasienica Rosielna
Górnik II Grabownica Starzeńska 1:1 KKS Dwór Kombornia

SKŁAD: ŁUKASZ Penar , Radosław Ziemiański , Patryk Wojtoń , Grzegorz Kijowski , Michał Krupa , Wojciech Mikosz , Dawid Zajdel , Sławomir Zemlański , Paweł Rajter , Hubert Bednarz

ŁAWKA: Paweł Szajna , Łukasz Burnat , Bogdan Wojtoń , Piotr Wielobób

Bramki: Paweł Szajna , Łukasz Burnat

Asysty : Paweł Rajter

Krótko i na temat

Odnosimy pierwszą porażkę w sezonie. Od pierwszych minut widać było ze gra nam się nie kleiła powodem była stracona bramka już w początkowych minutach. Później mamy kolejną bramkę , kolejny raz strzeloną przez Wietrzno. W krótkim odstępie  czasu  przegrywamy 2:0 i za wszelką cenę próbujemy gonić ten wynik lecz bez żadnych skutków. Oczywiście mamy swoje sytuacje ale tych sytuacji w pierwszej połowie było jak na lekarstwo. W tym rezultacie tuż przed końcem pierwszej połowy gospodarze strzelają nam bramkę na 3:0 i w zasadzie jest już po meczu.

Na druga część spotkania wychodzimy z wiarą i mobilizacją. Jednak po raz kolejny Grodzisko trafia do naszej siatki i mamy już 4 do jaja . Dopiero po tej bramce Milcza wzięła się w garść i zaczeła grac futbol taki do jakiego przyzwyczaili swoich kibiców . Efektem są 2 bramki dla Orła a strzelcami okazują sie Paweł Szajna i Łukasz Burnat. Pod koniec mamy rzut karny który pewnie wykonuje Radosłąw Ziemiański , lecz sędzia dopatruje się jakiegoś przewinienia i karzę karnego powtórzyć . Niestety drugi raz nie udaje się pokonać bramkarza gospodarzy . Koniec meczu wynik 4:2 dla Wietrzna

Drużynie z Wietrzna dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek .