Iskra Przysietnica 4:0 GLKS "Błękitni" Jasienica Rosielna
Górnik II Grabownica Starzeńska 1:1 KKS Dwór Kombornia

Mateusz Stapiński (asysta Milosz Kuzianik)

Sławomir Zemlański (asysta Paweł Rajter)

SKŁAD: Tomasz Krupa (C) , Marek Kijowski , Krystian Kijowski , Grzegorz Kijowski , Patryk Wojtoń , Wojciech Mikosz , Zenon Hajduk  Miłosz Kuzianik, Paweł Rajter , Sławek Zemlański , Mateusz Stapiński

Ławka: Łukasz Penar, Paweł Szajna , Piotr Wielobob , Karol Stapiński , Bogdan Wojtoń, Andrzej Kijowski'ZIUTEK"

Wczoraj Milcza wywiozła bardzo cenne 3 pkt z trudnego terenu w Pustynach , wygrywając z tamtejszym Orłem 1:2

Milcza od samego początku weszła bardzo dobrze w to spotkanie co przejawiało się w kilku bardzo dobrych akcjach pod bramką gospodarzy. Pustyny coś próbowały , ale nic z tego dobrego nie wynikało ,gdyż wszystkie akcje gospodarzy kasowali nasi obrońcy bądz na posterunku był nasz goalkeeper Tomasz Krupa. W pierwszej połowie Milcza miała dwie bardzo dogodne sytuacje na strzelenie bramki lecz ich niestety nie wykorzystała. No i mamy Deja vu z rundy jesiennej ! Zamieszanie w naszym polu karnym , po ktorym Pustyny strzelają pierwszą bramkę w tym meczu i wychodzą na prowadzenie. 1:0 . Do przerwy wynik się nie zmienił.

Na drugą połowę Milcza wychodzi bardzo zmotywowana i głodna strzelania bramek. Odzwierciedlało się to w licznych kontratakach przeprowadzanych przez Orła z Milczy , lecz niestety nie przejawiało się to na wynik gdyz na tablicy caly czas widniało 1:0 dla Pustyn. W koncu pada bramka dla Milczy. Dobrym długim podaniem w kierunku Mateusza Stapińskiego popisuje sie Miłosz Kuuzianik , a Mateuszowi nie pozostaje nic innego jak to podanie wykorzystać i strzela bramke wyrównującą. Wynik 1:1. Milcza postanawia pójść za ciosem i strzelić kolejną bramkę aby wyjść na prowadzenie w tym meczu. Dobra zmiana w szeregach Orła . Na boisku pojawia się Karol Stapiński , który rozpoczął bardzo dobrą kontre na lewej flance bo której padła bramka. Szybki sprint Karola po którym  podaje futbolówkę do Pawła Rajtra , ten z kolei mija rywali i wykłada dobra piłkę do Sławka Zemlańskiego który wyprowadza Milczę na prowadzenie ! (akcja z piątkowego treningu :D ) WYNIK 1:2 W doliczonym czasie gry Orzeł z Milczy mogł podwyzszyć wynik na sprawą Piotra Wieloboba, który oddał fantastyczny strzał na bramkę gospodarzy , lecz doskonała interwencją popisał sie bramkarz Pustyn.

Kolejny dobry mecz w wykonaniu Milczy. Wielkie pochwały dla zawodników , Oby tak dalej !