• MKS "Sokół" Domaradz - Florian Rymanów Zdrój 5:0

GLKS "Błękitni" Jasienica Rosielna 5:0 KKS Dwór Kombornia

Poszukać zjazdu na autostradę do Serie B

• autor: BoskiRamos, 2016-05-12 15:37

Niedziela w Milczy zapowiada sie bardzo emocjonująco . O godzinie 13:00 rozpoczną sie długo wyczekiwane derby pomiędzy Orłem Milcza a Iskrą Wróblik.

Wróbliczanie od początku sezonu nie zachwycają formą. Do tej pory zanotowali tylko jeden remis, a resztę meczy przegrali, co sprawia, że są czerwoną latarnią ligi. W spotkaniach wyjazdowych zdobyli tylko 1 punkt. Orzeł u siebie nie zwykł przegrywać. Do tej pory 6/7 meczy wygranych. U siebie zdobył 27 bramek tracąc zaledwie 7. W zasadzie żadne argumenty nie przemawiają na korzyść Iskry jednak to są derby. Wiemy jakie nastawienie do tych meczów panuje we Wróbliku. Zawodnicy Iskry na pewno będą walczyć do ostatniego tchu i nie straszny im niepokonany w tej rundzie Orzeł .

W pozostałych meczach:

Grodzisko Wietrzno - LKS Wzdów 15 maja, 13:00

W tym meczu Grodzisko będzie faworytem. Mają jeszcze szansę podskoczyć jedną miejsce w górę tabeli. Co prawda Wzdów nie odda łatwo meczu . W tej rundzie udało już im się wygrać 2 razy z Szczepańcową i Suchodołem - łatwo punktów nie oddadzą.

TYP: 1

Orlew Suchodół (Krosno) - Beskid Równe 15 maja, 13:00

Orlew jak widać po ostatnich wynikach jest w słabej formie. Porażka ze Wzdowem na pewno chluby nie przynosi. Beskid może jeszcze liczyć na walkę o awans jeśli będzie prezentował się tak jak w ostatnim meczu z Rotarem. A wydawało się, że drogę do Serie B mają już zamkniętą. Ach ta C klasa ;)

TYP: 2

Rotar Węglówka - Nafciarz Bóbrka 15 maja, 13:00

Ostatni blamaż w Równem na pewno psuje szyki Rotarowi, jednak nic nie przekreśla. Węglówka musi dać w tym meczu z siebie wszystko, bo Bóbrka łatwo punktów nie odda. To solidna drużyna i dla Rotaru może to nie być łatwa przeprawa.

TYP: 1(?)

Orzeł Pustyny - KS Szczepańcowa 15 maja, 11:00

Mecz dwóch drużyn, które o awans będą bić się do samego końca. Zwycięstwo w tym meczu może dać Orłowi trochę więcej spokoju przed następnymi kolejkami, jednak jeśli wygra KS sytuacja w tabeli zrobi się bardzo ciekawa. Jeśli wygra KS, Rotar i Równe dojdzie do sytuacji, że druga, trzecia i czwarta drużyna w tabeli będą miały po 28 punktów, a Beskid będzie czyhał za plecami z 26 punktami. Natomiast jeśli Pustyny wygrają, a Rotar się potknie, wtedy Milcza wygrywając z Wróblikiem będzie mogła świętować awans. Cóż za emocję w naszej C klasie ;)

TYP:1

autor: ~kibic szczepańcowa 2016-05-14 19:14:06

avatar Widzę, że wasza strona nabiera tempa ciekawe zestawienie najbliższej rundy - powodzenia i życzę awansu

GLKS "Błękitni" Jasienica Rosielna - Górnik II Grabownica Starzeńska