Iskra Przysietnica 4:0 GLKS "Błękitni" Jasienica Rosielna
Górnik II Grabownica Starzeńska 1:1 KKS Dwór Kombornia

Statystyki drużyny

Aktualności

Ostatni mecz w "C" klasie - Nafciarz Pokonany !

• autor: BoskiRamos, 2016-06-10 15:23

05.06 Milcza udała sie na ostatni mecz do Bóbrki. Tak zwany mecz o pietruszkę , gdyz wszystko juz od dawna było jasne , ale Milcza odnosząc 8 zwyciestw z rzędu chciala rownież wygrać i to ostatnie spotkanie i  być jedną z niepokonanych drużyn rundy wiosennej.

Milcza wystąpiła w nastepującym składzie:

Łukasz Penar , Witold Hanus (C) , Paweł Szajna , Patryk Wojton , Grzegorz Kijowski , Paweł Rajter , Dawid Zajdel , Witold Kijowski , Sławek Zemlański, Zenon Hajduk , Bogdan Wojtoń

Ławka: Miłosz Kuizanik , Krystian Kijowski , Mateusz Stapiński , Piotr Wielobób , Andrzej Kijowski"ZIUTEK"

Pierwsze minuty to ataki przeprowadzane ze strony gości jak i gospodarzy z lekką przewagą dla Bóbrki. Gra Milczy wyglądała nieco chaotycznie co można było zaobserwować gołym okiem. Po nie udanym rzucie wolnym dla Milczy ma miejsce zamieszanie przed   szesnastką Bóbrki w którym bardzo dobrze odnajduje sie Paweł Szajna który podaje piłke do Zenka a ten pieknym strzałem wyprowadza Orła na prowadzenie.Niestety kilka minut przed końcem pierwszej połowy Nafciarz strzela wyrównującą bramkę i do szatni schodzimy z wynikiem 1:1.

W drugiej połowie zobaczyliśmy az 4 bramki. Druga połowa była zdecydowanie lepsza niz pierwsza część spotkania. Po składnej akcji w wykonaniu Orła bramke na 1:2 strzela Witold Kijowski. Chwilę póżniej Paweł Rajter popisuje sie potęrznym uderzeniem z okolic 20m i wyprowadza Milcze na dwubramkowe prowadzenie. Rzut wolny dla Bóbrki ! Zawodnik Nafciarza doskonale przymierza i pakuje piłkę obok lewego słupka zdobywając tym samym bramkę kontaktową. Wynik 2:3. Bóbrka chciała za wszelką cenę zdobyć bramke na remis dlatego atakowała liczniejszą iloscia zawodników. Fakt ten bardzo dobrze wykorzystali goscie i po dobrej kontrze Zenon dogrywa  piłke wprost na głowę Mateusza Stapinskiego który ustala wynik spotkania na 2:4.

Dzięki tej wygranej jestesmy niepokonani w rundzie wiosennej ! Ustalamy nowy rekord klubu pod wzgledem zwyciestw (9) Brawo Panowie !

Druzynie z Bobrki dziekujemy za mecz i zyczymy powodzenia w nastepnym sezonie ;)

Więcej juz niebawem w podsumowaniu sezonu.