Podsumowanie Sezonu !

• autor: BoskiRamos, 2016-06-22 15:12

Sezon 2015/2016 mamy już za sobą. Głowny cel jaki był założony przed startem rozgrywek został zrealizowany w znakomitym stylu. Można powiedzieć że to najlepszy sezon w histori klubu.

W całym sezonie Milcza odniosła 15 zwycięstw , 3 porażki i co ciekawe nie odnotowała żadnego remisu. Orzeł strzelił lącznie 62 bramki a stracił 24. Bilans bramkowy ewidentnie na plus. Drużyna na swoim koncie zgromadziła 45 punktów co dało jej 1 miejsce w tabeli i awans do wyższej ligi - "B" Klasy ! Rekord klubowy jaki zanotowała Milcza w tym sezonie to najdłuższa seria zwycięstw (9) i meczu bez porażki (9) oraz miano niepokonanej druzyny rundy wiosennej.

Najlepsi Strzelcy:

Najlepsi Asystujący:

Czas Gry:

Na ten awans zapracowalismy wszyscy - bez wyjatku , ale teraz wyróznienia po kolei:

Tomasz Krupa - za bycie pewnym punktem drużyny przez cały sezon, a szczególnie za kluczowe interwencje w bardzo ważnych meczach.

Łukasz Penar -za treningi i możliwosć gry zawsze wtedy kiedy był potrzebny!

Paweł Szajna - chyba najlepszy a na pewno najczyściej grający forstoper w B-klasie- bez kartki!

Witold Hanus- solidny stoper z doskonałym doświadczeniem. Podpora Orła nie tylko na boisku, potrafi kierować drużyną.

Patryk Wojton -za duże wzmocnienie lewej strony boiska i wyrzut z autu! Ps. bardzo dobry w parterze.

Grzegorz Kijowski - w tym sezonie prawa obrona nalezała do niego dobrze grający gracz na tym samym poziomie przez wszystkie spotkania nie odstawiający nogi!

Marek Kijowski - za wykonywanie „czarnej roboty” na boisku, człowiek od przerywania akcji przeciwników.

Krystian Kijowski- solidny obronca niwelujący wszystkie zagrożenia !

Paweł Rajter- za zaangażowanie na boisku i na treningach , przede wszystkim za walecznosć  , król asyst w naszej drużynie!

Miłosz Kuzianik -potrafiący grać na środku pomocy atutem jest przede wszystkim gra glowa dobry przegląd pola (6 asyst)

Wojciech Mikosz- doświadczony środkowy pomocnik wykazujący sie dobrym przeglądem pola odbiorami i dobrymi podaniami.

Dawid Zajdel - ze względu na studia nie mogł rozegrać wiekszości meczy ale gdy już się pojawił na boisku zawsze dawał z siebie 100 % możliwosci.

Witold Kijowski- w meczach które rozegrał zawsze pokazywał sie z bardzo dobrej strony, gracz potrafiący grać na lewej obronie jak i pomocy.

Piotr Wielobób- za nie narzekanie na ławkę i wchodzenie, kiedy był potrzebny!

Zenek Hajduk- za zaangażowanie i chęci, swietny mecz w Bóbrce , wicekról strzelców drużyny.

Karol Stapiński- szybki zwinny zawodnik mający pecha do kontuzji , oby omijały go w "B" klasie.

Mateusz Stapiński- Szybki, zwrotny zawodnik z atomowym uderzeniem z dystansu, potrafiący grać na obronie i ataku.

Sławomir Zemlański- Najlepszy strzelec drużyny jego atutami jest szybkosc dobry drybling i waleczność!

Bogdan Wojtoń - wiekowy zawodnik, dużo niższy od obrońców, ale zawsze potrafił znaleźć się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie.

Andrzej Kijowski "ZIUTEK"- niepozorny zawodnik, który niejednego obrońce potrafił oszukać swoim zaskakującym dryblingiem w sumie co mu to zależy.

Radosław Ziemiański- Doświadczony mlody stoper kapitan drużyny mający za soba występy w wyższych ligach ostoja milczanskiej defensywy OBECNIE Z PRZYKRĄ KONTUZJĄ CZEKAMY NA CIEBIE RADO!

Łukasz Burnat- Gdy tylko pojawi sie na boisku potrafi zostawić na nim wszystkie swoje siły. najlepszy mecz w Wietrznie, zdobył gola.

Dziękujemy prezesom za stworzenie nam warunków do walki o B-klasę,  za przygotowywanie boiska do treningów i meczy, oraz wszystkim kibicom za wierne kibicowanie !

Za 1,5 miesiąca rusza "B" klasa ,kolejny rozdział w histori milczańskiego futbolu. Zrobimy wszystko aby zmazać blamaż z 2013/2014 sezonu. Liczymy na dobrą frekwencję na treningach , ktore mają być kluczem do osiągnięcia sukcesu ORZEŁ !