MKS "Sokół" Domaradz 5:0 Florian Rymanów Zdrój
GLKS "Błękitni" Jasienica Rosielna 5:0 KKS Dwór Kombornia

• autor: BoskiRamos, 2016-09-13 19:27

Orzeł Milcza 3:3 JKS Jasionów

SKŁAD:  Łukasz Penar, Grzegorz Kijowski I , Paweł Szajna , Mateusz Stapiński (C) , Witold Kijowski , Dawid Zajdel , Paweł Rajter , Wojciech Mikosz , Sławek Zemlański , Zenon Hajduk , Albin Kijowski

ŁAWKA : Marek Kijowski , Witold Hanus , Karol Stapiński

W niedzielę Milcza na wlasnym boiski podejmowała druzyne JKS Jasionów. Od początku co można było doskonale zaobserwować to Orzeł lepiej kontrolował ten mecz. Dobra gra , lecz niestety brakowało jak zawsze ostatniego podania aby strzelić bramke. Było kilka dogodnych sytuacji aby wyjsć na prowadzenie ale jak juz było napisane wyzej piłka nie mogła odnależć drogi do bramki. JKS tez "kasał' , lecz na nasze szczęscie a gości nieszczęscie rownież nie mogł wstrzelić futbolówki do siatki. Na przerwę do szatni schodzimy z wynikiem remisowym 0;0

Druga połowa obfitowała aż w 6 bramek . Mamy około 50 minute . Zenek Hajduk rzutem z autu zagrywa piłke do Albina Kijowskiego a ten strzałem z głowki pokonuje bramkarza gosci i umieszcza piłke w siatce. Orzeł prowadzeniu ! Wynik 1:0. Minuty lecą dobra gra Orła, lecz niestety Jasionów ma rzut rozny , po którym doporwadza do remisu. Nie mineło duzo czasu i po indyfidualnej akcji Sławka Zemlańskiego Milcza znowu wychodzi na prowadzenie . 2:1 dla Orła . Rozlużnienie w szeregach Orła , które dobrze wykorzystuje Jasionów. Pierwsze strzelają bramke na 2:2 a pozniej strzelają bramke z rzutu wolnego wychodzac tym samym na porwadzenie 2:3. Milcza postanowiła za wszelką cene doprowadzić do remisu mało tego chciała ten mecz jezcze wygrac  Jest około 80 minuta i po raz drugi na listę strzelców wpisuje sie Sławek Zemlanski , który strzela bramke na remis. Do konca wynik juz nie uległ zmianie i w rezultacie zakonczył sie remisem 3:3. Miało byc 3 pkt jest jeden. Gramy dalej ORZEŁ !